Digitální transformace univerzit

INOVACE PRO IT I MANAGEMENT UNIVERZIT Pardubice 5. - 6. 9. 2023

Digitální transformace univerzit

Srdečně Vás zveme na konferenci Digitální transformace univerzit. Tímto již druhým setkáním zástupců z řad univerzit a IT profesionálů bychom chtěli podpořit výměnu best practice z procesu digitalizace a napomoci tak vybudovat komunitu podporující digitální transformaci univerzit.

Konference je svým zaměřením určena hlavně pro akademické pracovníky, členy vrcholového i středního managamentu vysokých škol a dalších výzkumných organizací. Přijít může ale kdokoli, koho se digitalizace dotýká z hlediska změn procesů, jejich hodnocení a rozhodování založené na datech, stejně jako financování či řízení těchto změn.

Letošní ročník se zaměří mimo jiné i na dopady procesu transformace univerzit na orgány veřejné moci v oblasti digitalizace jejich klíčových procesů, na to, jaké legislativní požadavky mají nyní univerzity naplňovat, jak nabídnout nové digitální služby studentům, jak zvládnout zvýšené požadavky na strategické řízení založené na datech a co dalšího se v oblasti vysokého školství  chystá.

Těšíme se na setkání s Vámi a na výměnu nápadů a zkušeností.
S pozdravem
organizační tým konference Digitální transformace univerzit

PROGRAM KONFERENCE

VIDEO Z KONFERENCE

created by webdilna | com
Provozuje Vysoké učení technické v Brně