Zvýhodněné ceny na Asset Management a Service Desk od české společnosti ALVAO

EUNIS-CZ vyjednal a podepsal se společností ALVAO memorandum, na jehož základě budou členům EUNIS-CZ poskytnuty softwarové produkty – ALVAO Service Desk & ALVAO Asset Management za výrazně zvýhodněných cenových podmínek.

Zvýhodněné ceny na Asset Management a Service Desk od české společnosti ALVAO

ALVAO, jehož produkty používají České i Slovenské univerzity a míří i do zahraničí, nabídne na základě memoranda zvýhodněný nákup softwaru a služeb kterémukoli z členů EUNIS-CZ se sídlem na území České republiky (vyjma obchodních společností).  

Na proběhlých akcích EUNIS-CZ jste mohli vidět prezentaci ALVAO v podání konzultantů ALVAO i prezentaci Ing. Olgy Klápšťové a Ing. Petra Švece z Univerzity Pardubice, kteří velmi úspěšně implementovali ALVAO Service Desk. Záznam jedné z prezentací ZDE.

EUNIS-CZ navíc s ALVAO vyjednal speciální online webinář, který bude zaměřen kromě Service Desku také na Asset Management a praktické ukázky a funkcionality využitelné právě na univerzitách a vzdělávacích institucích. Link na registraci na webinář, který proběhne speciálně pro členy EUNIS  v úterý 18.10. v 10:00 hod ZDE: https://bit.ly/demo_univerzity

V případě, že máte jakékoli dotazy, můžete se obrátit přímo na Ing. Lubomíra Karase, který je za společnost ALVAO zodpovědný za univerzitní prostředí na lubomir.karas@alvao.com nebo tel.  602 228 926

Informace k tématu Digitální univerzita ZDE.

Memorandum EUNIS-CZ - ALVAO

Memorandum EUNIS-CZ - ALVAO - Příloha č. 1

 

Vloženo 16.09.2022
created by webdilna | com
Provozuje Vysoké učení technické v Brně