EUNIS cloud

1TB disk, email, sharepoint zdarma pro studenty a zaměstnance škol, které jsou členem sdružení EUNIS-CZ.

                                                                                                                                     PŘIHLÁSIT SE 


REGISTRAČNÍ ŽÁDOST

EUNIS cloud mohou používat zaměstnanci a studenti veřejných a soukromých vysokých škol. Žádost zašlete výhradně z emailu přiděleného Vaší vysokou školou na cloud@eunis.cz. Vzor žádosti:

TECHNOLOGIE

EUNIS cloud používá technologii Microsoft veřejný cloud se službou Office 365 A1, který není určený pro podnikání ani jiné komerční účely.

Přihlašovací jméno a email bude přiděleno ve formátu jméno.příjmení@eunis.cz. Přihlašovací údaje obdržíte jako odpověď na email s žádostí a můžete používat:

EUNIS cloud neobsahuje plné verze offline aplikací Office z licence Office 365 A3. Ty lze získat bezplatně na Vaší vysoké škole pokud využívá licencí Microsoft Campus, anebo si je zakoupit za 79 Kč měsíčně

 

BEZPEČNOST VAŠICH DAT

Pokud povaha Vašich dat vyžaduje vlastní úložiště, anebo vyžadujete jednotné přihlašování s Vaší institucí, použijte raději Microsoft privátní cloud, který připravuje CESNET nebo službu OwnCloud CESNET anebo služby Vaší vysoké školy.

Data jsou zálohována a umístěna na více datacentrech po celém světě. Přesto nespoléhejte na tuto jedinou službu a zálohujte svá data i na více místech.

Pokud potřebujete svoje soubory šifrovat doporučujeme TrueCrypt

Informace Microsoftu k zabezpečení dat:

 

 

Realizoval: Ing. Jaromír Marušinec, Ph.D. MBA

 

created by webdilna | com
Provozuje Vysoké učení technické v Brně